Zainstaluj monitoring GPS w samochodzie i czuj się bezpiecznie

Jeżeli posiadasz auto i troszczysz się o nie, czas najwyższy abyś pomyślał o takim urządzeniu jak GPS do samochodu. Idealne rozwiązania ma http://www.transmobil-gps.pl , a poza tym to doświadczony i wiarygodny dystrybutor. Na pewno warto bliżej przyjrzeć się tym rozwiązaniom.

GPS do samochodu.

Czym są wspomniane lokalizatory GPS do samochodów? To nadajniki, dzięki którym można namierzyć auto, np. podczas kradzieży, kiedy Twój samochód nagle znika. GPS do samochodu może mieć bardzo małe gabaryty, więc nie rzuci się w oczy złodziejowi. W zależności od wyboru urządzenia GPS można mieć dostęp do wielu innych funkcji, które są w stanie podnieść poziom bezpieczeństwa samochodu. Do wspomnianych funkcji można zaliczyć np. podsłuch czy alarm, które do tego mogą pomóc w namierzeniu sprawcy kradzieży.

Może na pierwszy rzut oka urządzenie nie wydaje się tanie, ale jest to jedynie mały procent sumy, którą możemy stracić, tracąc własne auto. Dlatego lokalizator jest urządzeniem, w które bez wątpienia warto zainwestować.

Średnie ceny za lokalizator

Rodzaj monitoringu

Cena

Urządzenie

Montaż

Funkcje

Standard

200zł/rok

300-400zł

150zł

Dostęp do całej historii tras na zawsze

Lokalizowanie w czasie rzeczywistym

Roaming w EU

Umowa na czas nieokreślony

Położenia i paliwa

250zł/rok

900-1000zł

250zł

Personalny

160zł/rok

500-600zł

0zł

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *